Akülü Çember Makinası

Akülü diğer adıyla şarjlı çember makinası üzerinde bulunan kolay şarj edilebilir batarya sayesinde 10-15 dakikalık bir süre içerisinde kendini şarj eder. Paketleme yapılan alanlarda hava ertibatı olmayan firmalar kolay kullanımından dolayı akülü çemberleme makinelerini tercih etmektedir.  Farklı özelliklere sahip bu makineler seçilirken dikkat edilmesi gerekenn hususlar kullandığınıızın ürün boyut ve ağırlıklarıdır.  Uzman ve deneyimli kişilerden oluşan kadromuz ile firmanıza yaptığımız ziyaretler ile ihtiyacınızın tam olarak ne olduğu belirledikten sonra sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız. Hızlı ve etkin servisimiz ile makinelerinizde ortaya çıkan problemleri hızlı bir şekilde çözmekteyiz. Paletli ürünlerinizin çemberlenmesinde de kullanılan bu çemberleme makineleri, ürünlerinizin sevkiyat esnasında dağılmamasına yardımcı olmaktadır. Titreşim ile çemberleri birbirine bağlamaktadır. Kullanımı kolay olan bu makineler paketleme alanında operatöre büyük kolaylık sağlamaktadır.  Tek el ile kolay bir şekilde kullanılır.

Neden Itatools ?

Kurulduğu günden bu yana alanında sadece el tipi çember makinası üreten Itatools, alanında uzman ve kendini ispatlamış bir firmadır. Türkiye piyasasında tanınan bir marka olan Itatools çemberleme makineleri  sağlamlık, dayanıklılık ve kolay bir kullanıma sahip olması onun en güçlü özelliklerini yansıtmaktadır. Türkiye piyasasındaki en uygun orjinal yedek parça ağına sahiptir. Geniş bir ar-ge yapısına sahip olması avantajı sayesinde son teknoloji ile üretilen ürünleri sizlere sunmaktadır. 

Neden Pakmak Ambalaj ?

Pakmak Ambalaj, kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyüyen, firmaların tasarruf etmesini sağlayan ve paketleme alanında kalıcı çözümler getiren bir firmadır. İstanbul, İzmir ve Abd'de bulunan yerleri ile müşterilerine hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Yıl içerisinde yurt dışında düzenlenen eğitimlere katılarak sizlere çember, streç ve koli bantlama makinaları alanında en iyi ürünleri sunmak için çaba göstermektedir. Ayrıca sektördeki yenilikleri takip edebilmek için yurt dışı ve yurt içindeki fuarlara katılarak sahip olduğu deneyimleri sizlere aktarır. Alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile gece, tatil demeden sizlere 7/24 Nöbetçi servis ve satış hizmeti vermektedir.