Paletli ve paletsiz ürünlerinizin bir yerden bir yere sevki esnasında zarar görmemesi ve nemden ve tozdan korumak için Streç makinalarını kullanabilirsiniz.  Paletli ürünler için birden fazla Streçleme Makinası mevcuttur. Bu makineler kullanıcılarının isteğine göre dizayn edilebilmektedir.  Ön gerdirmeli ve ön gerdirmesiz streç makinası seçenekleri ile kullanıcılarına istedikleri gibi ürünlerini paketleme imkanı vermektedir. Pakmak Ambalaj olarak alanında kendini kanıtlamış bir firma olan Robopac firmasının Türkiye Tek Distribütörlüğünü yapmaktayız. 7/24 Nöbetçi Servis ekibimiz ile olası problemlerinize hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere satış, sarf malzeme desteği ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Streç makinası modellerine bakacak olursak ;

Ön Gerdirmeli Streç Makinası

Bu palet streçleme makinasının en önemli özelliği üzerine takılı streç filmi %400 oranında gerdirerek günde 5 top streç film tüketiminizi 1 topa kadar düşürmektedir. Farklı ön gerdirme kartuşları ile isteyen müşterilerimizin ihtiyacı durumunda değiştirilebilmektedir. Ön gerdirme özelliği ürün üzerinde uygulanan bir gerdirme değildir. Streç filminiz henüz makineden çıkmadan gerdirme işlemi uygulanır. Böylelikle ön gerdirme esnasında ürünleriniz zarar görmez. Son olarak makinede bulunan son gerdirme ile ürün üzerinde ürünlerinize zarar verilmeden ürünlerinizin daha sıkı olması için streçleme yapılır. 

Ön Gerdirmesiz Streç Makinası

Bu palet streçleme makinasının en önemli özelliği diğer makineye göre uygun fiyatlı olmasıdır. Ön gerdirme ihtiyacı olmayan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Streç film makineden doğrudan çıkmaktadır. Makine üzerinde yer alan ufak bir düğme ile küçük te olsa streç filminizi gerdirebilirsiniz.  Bu işlem esnasında paletli ürünleriniz hiç bir şekilde zarar görmemektedir.

Streç Makinası Modelleri aşağıdaki bağlantılı olan başlıklarımıza tıklayabilirsiniz.

Tablalı Streç Makinası

Kollu Streç Makinası

Palet Streç Robotu

Otomatik Hat Sonu Streç Makinası

Yatay Streç Makinası