Koli içerisinde gelen ürünlerinizin bantlanmasına Pakmak Ambalaj olarak sizlere Robopac Koli Bantlama Makinelerini önermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere satış, sarf malzeme desteği ve 7/24 Nöbetçi servis hizmeti vermekteyiz.  Koli bantlama makineleri manuel olarak ya da otomatik olarak kullabilmektedir. Kullanıcılarına rahat bir paketleme imkanı sunmaktadır.  Koli hazırlama ve koli bantlama makineleri olarak 2 ayrı kategori de kullanıcılarına hizmet vermektedir. 

Koli Hazırlama Makinesi

Kolileriniz hazırlanmadan makinenin haznesine doldurulmaktadır. Daha sonra makinede bulunan aparatlarla kolinin altı kapatılır.  Kullanıcı operatör ürünlerinizi koliye koyduktan sonra ürünlerinizin hem altı hem üstü bantlanır. Farklı koli ölçülerinize göre dizayn edilebilen bu makineler ile paketleme hattınızı daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. Otomatik bantlama ile kolilerinizin paketlenmesi daha sağlıklı olmaktadır.

Koli Bantlama Makinesi

Farklı ebatlarda bulunan ürünlerinizin bantlanmasında kullanılmaktadır.  Manuel, Yarı Otomatik ve Tam Otomatik Koli Bantlama Makineleri mevcuttur.  Kullanıcı operatörleri kolili ürünlerinizi makinenin içine koyarak bantlama işlemini yapmaktadır. Paketleme hattınızı hızlandıran bu makineler sizlere daha hızlı ve daha sağlam bir bantlama imkanı vermektedir.